PT100R-1100
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT100R-1100
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of PT100R-1100
Part Number PT100R-1100 Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 15378 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PT100R-1260
PT100R-1260
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
In stock: 16158 pcs
Download:
RFQ
PT100R-1100-VM
PT100R-1100-VM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH