NRS2012T2R2MGJV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T2R2MGJV Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NRS2012T2R2MGJV
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 2.2UH 1.37A 107 MOHM
Datasheets: 1.NRS2012T2R2MGJV.pdf2.NRS2012T2R2MGJV.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of NRS2012T2R2MGJV
Part Number NRS2012T2R2MGJV Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 2.2UH 1.37A 107 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant