NRS2012T2R2MGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T2R2MGJ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NRS2012T2R2MGJ
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 2.2UH 1.37A 107 MOHM
Datasheets: 1.NRS2012T2R2MGJ.pdf2.NRS2012T2R2MGJ.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of NRS2012T2R2MGJ
Part Number NRS2012T2R2MGJ Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 2.2UH 1.37A 107 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant