NRS2012T1R5NGJV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T1R5NGJV Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NRS2012T1R5NGJV
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD
Datasheets: 1.NRS2012T1R5NGJV.pdf2.NRS2012T1R5NGJV.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of NRS2012T1R5NGJV
Part Number NRS2012T1R5NGJV Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant