NRS2012T1R0NGJV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T1R0NGJV Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NRS2012T1R0NGJV
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 1UH 1.7A 70 MOHM SMD
Datasheets: 1.NRS2012T1R0NGJV.pdf2.NRS2012T1R0NGJV.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of NRS2012T1R0NGJV
Part Number NRS2012T1R0NGJV Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 1UH 1.7A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 523935 pcs Data sheet 1.NRS2012T1R0NGJV.pdf2.NRS2012T1R0NGJV.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
NRS2012T1R5NGJ
NRS2012T1R5NGJ
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD
In stock: 652488 pcs
Download: NRS2012T1R5NGJ.pdf
RFQ
NRS2012T1R0NGJ
NRS2012T1R0NGJ
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 1UH 1.7A 70 MOHM SMD