NRS2012T1R0NGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T1R0NGJ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NRS2012T1R0NGJ
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 1UH 1.7A 70 MOHM SMD
Datasheets: 1.NRS2012T1R0NGJ.pdf2.NRS2012T1R0NGJ.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of NRS2012T1R0NGJ
Part Number NRS2012T1R0NGJ Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 1UH 1.7A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant