NRS2012T3R3MGJV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T3R3MGJV Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NRS2012T3R3MGJV
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 3.3UH 1.02A 190 MOHM
Datasheets: 1.NRS2012T3R3MGJV.pdf2.NRS2012T3R3MGJV.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of NRS2012T3R3MGJV
Part Number NRS2012T3R3MGJV Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 3.3UH 1.02A 190 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant