PG0015.823NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PG0015.823NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PG0015.823NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 82UH 1A 250 MOHM SMD
Datasheets: PG0015.823NLT.pdf
  • Message
Specifications of PG0015.823NLT
Part Number PG0015.823NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 82UH 1A 250 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant