PG0015.684NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PG0015.684NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PG0015.684NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 680UH 280MA 2.25 OHM
Datasheets: PG0015.684NLT.pdf
  • Message
Specifications of PG0015.684NLT
Part Number PG0015.684NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 680UH 280MA 2.25 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant