PG0015.564NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PG0015.564NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PG0015.564NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 560UH 320MA 1.9 OHM
Datasheets: PG0015.564NLT.pdf
  • Message
Specifications of PG0015.564NLT
Part Number PG0015.564NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 560UH 320MA 1.9 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant