PG0015.683NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PG0015.683NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PG0015.683NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 68UH 1.11A 220 MOHM
Datasheets: PG0015.683NLT.pdf
  • Message
Specifications of PG0015.683NLT
Part Number PG0015.683NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 68UH 1.11A 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant