PG0016.103NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PG0016.103NL
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 10UH 1.5A 80 MOHM SMD
Datasheets: PG0016.103NL.pdf
  • Message
Specifications of PG0016.103NL
Part Number PG0016.103NL Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 10UH 1.5A 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant