PG0016.104NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PG0016.104NL
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 100UH 520MA 840 MOHM
Datasheets: PG0016.104NL.pdf
  • Message
Specifications of PG0016.104NL
Part Number PG0016.104NL Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 100UH 520MA 840 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant