PA4322.223NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4322.223NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4322.223NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 22UH 640MA 145 MOHM
Datasheets: PA4322.223NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PA4322.223NLT
Part Number PA4322.223NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 22UH 640MA 145 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant