PA4322.683NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4322.683NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4322.683NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 68UH 380MA 368 MOHM
Datasheets: PA4322.683NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of PA4322.683NLT
Part Number PA4322.683NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 68UH 380MA 368 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant