PA4322.222NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4322.222NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4322.222NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 2.2UH 2.08A 20 MOHM
Datasheets: PA4322.222NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of PA4322.222NLT
Part Number PA4322.222NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 2.2UH 2.08A 20 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant