PA4321.334NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4321.334NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4321.334NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 330UH 690MA 748 MOHM
Datasheets: PA4321.334NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of PA4321.334NLT
Part Number PA4321.334NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 330UH 690MA 748 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant