PA4321.332NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4321.332NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4321.332NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 3.3UH 6.32A 10 MOHM
Datasheets: PA4321.332NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Message
Specifications of PA4321.332NLT
Part Number PA4321.332NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 3.3UH 6.32A 10 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant