PA4320.334NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4320.334NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4320.334NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 330UH 1.7A 340 MOHM
Datasheets: PA4320.334NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of PA4320.334NLT
Part Number PA4320.334NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 330UH 1.7A 340 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant