PA4320.154NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4320.154NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4320.154NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 150UH 2.3A 185 MOHM
Datasheets: PA4320.154NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of PA4320.154NLT
Part Number PA4320.154NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 150UH 2.3A 185 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant