PA4321.683NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4321.683NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4321.683NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 68UH 1.6A 176 MOHM SMD
Datasheets: PA4321.683NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Message
Specifications of PA4321.683NLT
Part Number PA4321.683NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 68UH 1.6A 176 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant