PA4322.473NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4322.473NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4322.473NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 47UH 460MA 270 MOHM
Datasheets: PA4322.473NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PA4322.473NLT
Part Number PA4322.473NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 47UH 460MA 270 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant