PA4330.222NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4330.222NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4330.222NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 2.2UH 1.7A 170 MOHM
Datasheets: PA4330.222NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
8000 pcs
  • Message
Specifications of PA4330.222NLT
Part Number PA4330.222NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 2.2UH 1.7A 170 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 459115 pcs Data sheet PA4330.222NLT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PA4322.472NLT
PA4322.472NLT
Manufacturers: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.32A 38 MOHM