PA4331.102NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4331.102NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4331.102NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD
Datasheets: PA4331.102NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PA4331.102NLT
Part Number PA4331.102NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant