PA4331.222NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4331.222NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4331.222NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 2.2UH 2.05A 108 MOHM
Datasheets: PA4331.222NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PA4331.222NLT
Part Number PA4331.222NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 2.2UH 2.05A 108 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 449005 pcs Data sheet PA4331.222NLT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PA4331.103NLT
PA4331.103NLT
Manufacturers: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 10UH 1A 474 MOHM SMD