USP0J221MDD1TA
NichiconNichicon
USP0J221MDD1TA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: USP0J221MDD1TA
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheets: 1.USP0J221MDD1TA.pdf2.USP0J221MDD1TA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of USP0J221MDD1TA
Part Number USP0J221MDD1TA Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant