USP0J101MDD
NichiconNichicon
USP0J101MDD Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: USP0J101MDD
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheets: 1.USP0J101MDD.pdf2.USP0J101MDD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of USP0J101MDD
Part Number USP0J101MDD Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 176284 pcs Data sheet 1.USP0J101MDD.pdf2.USP0J101MDD.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
USP0J101MDD1TE
USP0J101MDD1TE
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V THRUHOLE