USP0J221MDD
NichiconNichicon
USP0J221MDD Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: USP0J221MDD
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheets: 1.USP0J221MDD.pdf2.USP0J221MDD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1400 pcs
  • Message
Specifications of USP0J221MDD
Part Number USP0J221MDD Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 562345 pcs Data sheet 1.USP0J221MDD.pdf2.USP0J221MDD.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
USP0J221MDD1TD
USP0J221MDD1TD
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
In stock: 754748 pcs
Download: USP0J221MDD1TD.pdf
RFQ
USP0J330MDD1TE
USP0J330MDD1TE
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Download: USP0J330MDD1TE.pdf
RFQ
USP0J221MDD1TA
USP0J221MDD1TA