USP0J221MDD1TE
NichiconNichicon
USP0J221MDD1TE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: USP0J221MDD1TE
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Datasheets: 1.USP0J221MDD1TE.pdf2.USP0J221MDD1TE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of USP0J221MDD1TE
Part Number USP0J221MDD1TE Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 663640 pcs Data sheet 1.USP0J221MDD1TE.pdf2.USP0J221MDD1TE.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
USP0J221MDD
USP0J221MDD
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL