337LMB450M2EF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LMB450M2EF
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheets: 337LMB450M2EF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1280 pcs
  • Message
Specifications of 337LMB450M2EF
Part Number 337LMB450M2EF Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant