337LMU450M2EF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LMU450M2EF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LMU450M2EF
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheets: 337LMU450M2EF.pdf
  • Message
Specifications of 337LMU450M2EF
Part Number 337LMU450M2EF Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant