337LMX200M2BE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LMX200M2BE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LMX200M2BE
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Datasheets: 337LMX200M2BE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of 337LMX200M2BE
Part Number 337LMX200M2BE Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant