337LMX450M2DH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LMX450M2DH Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LMX450M2DH
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheets: 337LMX450M2DH.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1232 pcs
  • Message
Specifications of 337LMX450M2DH
Part Number 337LMX450M2DH Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant