337RZM025M1013
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337RZM025M1013 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337RZM025M1013
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE
Datasheets: 337RZM025M1013.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 337RZM025M1013
Part Number 337RZM025M1013 Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant