337SAK010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337SAK010M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337SAK010M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE
Datasheets: 337SAK010M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
40000 pcs
  • Message
Specifications of 337SAK010M
Part Number 337SAK010M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant