337LBB450M2EE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LBB450M2EE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LBB450M2EE
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheets: 337LBB450M2EE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1200 pcs
  • Message
Specifications of 337LBB450M2EE
Part Number 337LBB450M2EE Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant