337LBB450M2DG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LBB450M2DG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337LBB450M2DG
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheets: 337LBB450M2DG.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 337LBB450M2DG
Part Number 337LBB450M2DG Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant