4355CPRXB434M-K
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 4355CPRXB434M-K
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description PICO BOARD RCVR 434MHZ
Datasheets: 4355CPRXB434M-K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 4355CPRXB434M-K
Part Number 4355CPRXB434M-K Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description PICO BOARD RCVR 434MHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2211 pcs Data sheet 4355CPRXB434M-K.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
4355
Manufacturers: VCC (Visual Communications Company)
Description: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
In stock: 156272 pcs
Download: 4355.pdf
RFQ
4355-PRXB868M-EK
4355-PRXB868M-EK
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 868MHZ
Download:
RFQ
4355-PRXB434M-EK
4355-PRXB434M-EK
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 434MHZ
Download:
4355A
4355A
Description: LENS GREEN WIDE SNAP IN
4356
Download: 4356.pdf
4356-LEDK1W-434
4356-LEDK1W-434
Description: KIT DEV 434MHZ FOR SI4356 RX
Download: 4356-LEDK1W-434.pdf
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN REAR BAY ASSY
In stock: 1 pcs
4355CPRXB915M
4355CPRXB915M
Description: PICO BOARD RCVR 868MHZ
Download: 4355CPRXB915M.pdf
Manufacturers: 3M
Description: TIE WIRE 48" NATURAL 175LB HD