4355-PRXB868M-EK
Product Overview
Part Number: 4355-PRXB868M-EK
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description BOARD EVAL RCVR EZRADIO 868MHZ
Datasheets:
  • Message
Specifications of 4355-PRXB868M-EK
Part Number 4355-PRXB868M-EK Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description BOARD EVAL RCVR EZRADIO 868MHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6194 pcs Data sheet
Related Products
4356
Manufacturers: VCC (Visual Communications Company)
Description: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
In stock: 6046 pcs
Download: 4356.pdf
RFQ
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: SWITCH ROCKER DIP DPDT 25MA 24V
Download: 435470-5.pdf
Description: PICO BOARD RCVR 868MHZ
Download: 4355CPRXB915M.pdf
Description: SWITCH ROCKER DIP SPDT 25MA 24V
43557
Manufacturers: 3M
Description: TIE WIRE 48" NATURAL 175LB HD
Download:
4355A
4355A
Download:
4355-PRXB915M-EK
4355-PRXB915M-EK
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 915MHZ
4355-PRXB434M-EK
4355-PRXB434M-EK
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 434MHZ
4355CPRXB434M-K
4355CPRXB434M-K
Description: PICO BOARD RCVR 434MHZ
Download: 4355CPRXB434M-K.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year