4355-PRXB434M-EK
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 4355-PRXB434M-EK
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description BOARD EVAL RCVR EZRADIO 434MHZ
Datasheets:
  • Message
Specifications of 4355-PRXB434M-EK
Part Number 4355-PRXB434M-EK Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description BOARD EVAL RCVR EZRADIO 434MHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4364 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
4355
Manufacturers: VCC (Visual Communications Company)
Description: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
In stock: 156272 pcs
Download: 4355.pdf
RFQ
4355A
4355A
Description: LENS GREEN WIDE SNAP IN
Download:
RFQ
43557
Manufacturers: 3M
Description: TIE WIRE 48" NATURAL 175LB HD
Download:
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: SWITCH ROCKER DIP SPDT 25MA 24V
Download: 435470-7.pdf
4355CPRXB434M-K
4355CPRXB434M-K
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: PICO BOARD RCVR 434MHZ
Download: 4355CPRXB434M-K.pdf
Description: SWITCH ROCKER DIP DPDT 25MA 24V
4355-PRXB868M-EK
4355-PRXB868M-EK
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 868MHZ
4355-PRXB915M-EK
4355-PRXB915M-EK
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 915MHZ
4355CPRXB915M
4355CPRXB915M
Description: PICO BOARD RCVR 868MHZ
Download: 4355CPRXB915M.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year