4355-PRXB915M-EK
Product Overview
Part Number: 4355-PRXB915M-EK
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description BOARD EVAL RCVR EZRADIO 915MHZ
Datasheets:
  • Message
Specifications of 4355-PRXB915M-EK
Part Number 4355-PRXB915M-EK Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description BOARD EVAL RCVR EZRADIO 915MHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5673 pcs Data sheet
Related Products
4355-PRXB434M-EK
4355-PRXB434M-EK
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 434MHZ
In stock: 4364 pcs
Description: SWITCH ROCKER DIP DPDT 25MA 24V
Download: 435470-5.pdf
RFQ
4356-LEDK1W-434
4356-LEDK1W-434
Description: KIT DEV 434MHZ FOR SI4356 RX
Download: 4356-LEDK1W-434.pdf
Description: SWITCH ROCKER DIP SPDT 25MA 24V
Download: 435470-7.pdf
4355CPRXB434M-K
4355CPRXB434M-K
Description: PICO BOARD RCVR 434MHZ
4355CPRXB915M
Description: PICO BOARD RCVR 868MHZ
Download: 4355CPRXB915M.pdf
4355A
4355A
Download:
4356
Description: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
4355-PRXB868M-EK
4355-PRXB868M-EK
Description: BOARD EVAL RCVR EZRADIO 868MHZ
43557
Manufacturers: 3M
Description: TIE WIRE 48" NATURAL 175LB HD
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year