4356-LEDK1W-868
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
4356-LEDK1W-868 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 4356-LEDK1W-868
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description KIT DEV 868MHZ FOR SI4356 RX
Datasheets: 1.4356-LEDK1W-868.pdf2.4356-LEDK1W-868.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 4356-LEDK1W-868
Part Number 4356-LEDK1W-868 Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description KIT DEV 868MHZ FOR SI4356 RX Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2175 pcs Data sheet 1.4356-LEDK1W-868.pdf2.4356-LEDK1W-868.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: SWITCH ROCKER DIP SPST 25MA 24V
In stock: 100456 pcs
Download: 435626-2.pdf
RFQ
4356
Manufacturers: VCC (Visual Communications Company)
Description: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
Download: 4356.pdf
RFQ
Manufacturers: On-Shore Technology, Inc.
Description: CONN TERM BLK FEED THRU 12-20AWG
4355A
4355A
Description: LENS GREEN WIDE SNAP IN
Download:
Description: CONN REAR BAY ASSY
In stock: 1 pcs
4356-LEDK1W-434
4356-LEDK1W-434
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: KIT DEV 434MHZ FOR SI4356 RX
Download: 4356-LEDK1W-434.pdf
4355CPRXB915M
4355CPRXB915M
Description: PICO BOARD RCVR 868MHZ
Download: 4355CPRXB915M.pdf
4356-RX-434
4356-RX-434
Description: SI4356 STAND ALONE RECEIVER
Download: 4356-RX-434.pdf
4355CPRXB434M-K
4355CPRXB434M-K
Description: PICO BOARD RCVR 434MHZ
Download: 4355CPRXB434M-K.pdf
43557
Manufacturers: 3M
Description: TIE WIRE 48" NATURAL 175LB HD
Download:
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year