4356-RX-434
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
4356-RX-434 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 4356-RX-434
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description SI4356 STAND ALONE RECEIVER
Datasheets: 4356-RX-434.pdf
  • Message
Specifications of 4356-RX-434
Part Number 4356-RX-434 Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description SI4356 STAND ALONE RECEIVER Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5717 pcs Data sheet 4356-RX-434.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN REAR BAY ASSY
In stock: 1 pcs
Download: 435606-1.pdf
RFQ
4355CPRXB434M-K
4355CPRXB434M-K
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: PICO BOARD RCVR 434MHZ
In stock: 2211 pcs
Download: 4355CPRXB434M-K.pdf
RFQ
4356
Manufacturers: VCC (Visual Communications Company)
Description: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
Download: 4356.pdf
4356-LEDK1W-434
4356-LEDK1W-434
Description: KIT DEV 434MHZ FOR SI4356 RX
Download: 4356-LEDK1W-434.pdf
Description: SWITCH ROCKER DIP SPST 25MA 24V
4355A
4355A