B82432T1562K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432T1562K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 5.6UH 750MA 260 MOHM
Datasheets: B82432T1562K000.pdf
  • Message
Specifications of B82432T1562K000
Part Number B82432T1562K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 5.6UH 750MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant