B82432T1472K000
EPCOSEPCOS
B82432T1472K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432T1472K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 4.7UH 800MA 220 MOHM
Datasheets: B82432T1472K000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82432T1472K000
Part Number B82432T1472K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 4.7UH 800MA 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant