B82432T1564K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432T1564K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 560UH 90MA 20 OHM SMD
Datasheets: B82432T1564K000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82432T1564K000
Part Number B82432T1564K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 560UH 90MA 20 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant