B82432T1684K000
EPCOSEPCOS
B82432T1684K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432T1684K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 680UH 80MA 23 OHM SMD
Datasheets: B82432T1684K000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of B82432T1684K000
Part Number B82432T1684K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 680UH 80MA 23 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant