B82432T1563K000
EPCOSEPCOS
B82432T1563K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432T1563K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD
Datasheets: B82432T1563K000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82432T1563K000
Part Number B82432T1563K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant