B82432T1392K000
EPCOSEPCOS
B82432T1392K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432T1392K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 3.9UH 850MA 200 MOHM
Datasheets: B82432T1392K000.pdf
  • Message
Specifications of B82432T1392K000
Part Number B82432T1392K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 3.9UH 850MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant