IHSM7832PJ181L
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ181L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 180UH 1.3A 399 MOHM
Datasheets: IHSM7832PJ181L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ181L
Part Number IHSM7832PJ181L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 180UH 1.3A 399 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant